Pasūtīšanas noteikumi

Produkti un Pakalpojumi

SIA "GOGI" saviem klientiem piedāvā auto un moto uzlabošanas detaļas. Visi maksājumi tiek pieņemti EUR un tiek apstrādāti Stripe vai PayPal maksājumu sistēmās. Privāti maksājumu kartes un tā turētāja dati tiek nosūtīti izmantojot drošu SSL/TLS savienojumu. Maksājuma apraksts, kas parādīsies pēc tā veikšanas jūsu internetbankā ir "TRACKDAY.LV". 

Lietošanas noteikumi

Šie noteikumi ir piemēroti visiem produktiem / pakalpojumiem, kuri tiek iegādāti tiešsaistē. Pirms pasūtīšanas, rūpīgi izlasiet produkta vai pakalpojuma aprakstus. SIA "GOGI" patur tiesības mainīt lietošanas noteikumus bez iepriekšēja paziņojuma. Lūdzu, izlasiet un apstipriniet visus lietošanas noteikumus pirms katra pirkuma. Lietotājs ir atbildīgs sniegt patiesu informāciju pirms pasūtījuma veikšana, kā arī apņemas neveikt darbības, kas ir tieši vērstas pret mājas lapas drošību..

Piegādes nosacījumi

DPD: Igaunija, Latvija, Lietuva.

EMS piegāde: Krievija, Ukraina, Kazahstāna.

Sūtījums tiks izsūtīts 1-3 darba dienu laikā pēc maksājuma saņemšanas..

Piegādes maksa:

 • Eiropā: sākot no 10.00 EUR;
 • ārpus Eiropas: sākot no 20.00 EUR;
 • Latvijā: sākot no 0.00 EUR.

Precīza piegādes izmaksa tiek aprēķināta pirms apmaksas.

Piegādes laiks:

 • Eiropa: 5-7 darba dienas;
 • ārpus Eiropas: 10-20 darba dienas;
 • Latvija: 1-3 darba dienas.

 

Dāvanu karte

Dāvanu karte ir lieliska iespēja iegādāties preces TRACKDAY.LV veikalā vai internetveikalā. Dāvanu karti var iztērēt gan vienā reizē, gan norēķināties ar to vairākkārt.

Kā iegādāties Dāvanu karti?
Aizpildiet nepieciešamo informāciju un ielieciet to "Grozā". Mēs ar Jums sazināsimies un pēc apmaksas saņemšanas nosūtīsim Dāvanu karti uz e-pastu.

Kur var izmantot iegādāto Dāvanu karti?
Dāvanu karti var izmantot pirkumu veikšanai TRACKDAY.LV veikalā Rīgā, Rātsupītes ielā 13 vai veicot pasūtījumu interneta vietnē www.trackday.lv

Kādas preces var iegādāties ar Trackday.lv Dāvanu karti?
Ar Dāvanu karti var iegādāties jebkuras preces, t.sk. akcijas preces un preces ar atlaidēm.

Cik ilgi ir derīga iegādātā Dāvanu karte?
Dāvanu karte ir derīga 6 mēnešus no iegādes brīža. Kartes vērtība netiek atmaksāta, ja tā nozagta vai nozaudēta.

Atgriezšana un atmaksa

Produktus iespējams atgriezt 14 dienu laikā pēc to saņemšanas. Lūdzu, izlasiet atgriešanas un apmaiņas noteikumus, lai noteiktu vai produktu var atgriezt. Naudu par atgrieztiem produktiem var saņemt tikai, kad tā ir saņemta atpakaļ un atbilst atgriešanas un apmaiņas noteikumiem. Nauda tiek atmaksāta 5-10 darba dienu laikā.

Atgriešanas un apmaiņas noteikumi:

 • produkta saņemšanas brīdī, rūpīgi pārbaudiet tā iepakojumu un izskatu;
 • atgriešana un apmaiņa notiek saskaņā ar Latvijas Republikas likumu par patērētāju aizsardzību;
 • SIA "GOGI" pieņem tikai neatvērtus un nesabojātus produktus līdz 14 dienām pēc tā saņemšanas;
 • īpašu pasūtījumu produkti netiek atgriezti.

Pircējs ir atbildīgs par jebkādām izmaksām atgriežot produktu Sia "GOGI". Tas ietver piegādes un iepakojuma izmaksas, muitas deklarācijas un robežu nodokļus, ja tādi rodas.

Garantija

Garantija ir derīga tikai, ja ir pieejams pirkumu apliecinošs dokuments (čeks vai pavadzīme). Pircējs ir atbildīgs par jebkādām izmaksām atgriežot produktu Sia "GOGI". Tas ietver piegādes un iepakojuma izmaksas, muitas deklarācijas un robežu nodokļus, ja tādi rodas.

Garantija nav pieejama autosporta detaļam, jo tās var būt izmantotas ekstrēmos apstākļos. Garantija ir spēkā, ja tiek konstatēts ražošanas defekts. To var noteikt, tikai kad produkts ir atgriezts Sia "GOGI".

Ja rodas jautājumi par piegādi vai naudas atmaksu, lūdzu, sazināties ar mums vai nu zvanot pa tālruni 29909917 vai rakstot uz e-pastu fun@trackday.lv

Privātuma politika

Informācijas apkopojums

1. Mēs uzņemamies atbildību aizsargāt savu klientu un interneta lapas apmeklētāju privātumu un drošību, ieskaitot arī jūsu. Tāpēc mēs pilnībā novērtējam un respektējam datu privātumu un drošības svarīgumu. Sia "GOGI" respektē jūsu privātumu, izvairās no mēstulēm un nekādā gadījumā neļaus pārdošanu, nomu vai jūsu datu (vārda, adreses, e-pasta utt.) nodošanu trešajai personai.

2. Mēs apkopojam un uzglabājam sekojošos datus: a) Klienta pilnais vārds. b) Telefona numuri. c) E-pasta adreses. d) Piegādes adrese. Šī informācija tiek izmantota, lai pienācīgi nodrošinātu pakalpojumus un komunikāciju ar klientiem. Šo informāciju var nodot trešajai pusei tikai pamatoties uz likumīgu pieprasījumu par kuru Sia "GOGI" nav nekādas kontroles un neuzņemas nekādu atbildību par saturu, privātuma politikām vai jebkādām citām trešās puses interneta lapu vai pakalpojumu praksēm.

Veicot pirkumu jūs piekrītat sekojošajiem nosacījumiem.

Apmaksa un piegāde

Apmaksu mūsu internetveikalā var veikt izmantojot PayPal, Kredītkarti vai Pārskaitījumu. Ja izvēlaties PayPal, lūdzu sekojiet informācijai uz ekrāna, lai pabeigtu pirkumu. Ja izvēlaties Pārskaitījumu, jūs saņemsiet rēķinu, kuru var apmaksāt izmantojot bankas pārskaitījumu.

Mēs spējam piegādāt starptautiskus pasūtījumus. Lai saņemtu piegādes cenu, sekojiet šiem soļiem:

 • pievienojiet produktu (-us) grozā;
 • apskatiet grozu;
 • izvēlaties savu valsti, un pasta indeksu, lai noskaidrotu piegādes cenu. Jūsu kredītkarte netiks izmantota līdz jūs izlemsiet turpināt savu pirkumu.

Ja nespējat noskaidrot savu piegādes cenu, lūdzu sazinieties ar mums pa e-pastu fun@trackday.lv.

Pēc pasūtījuma veikšanas jūs saņemsiet apstiprinājuma vēstuli. Ja jūs nesaņemiet šo apstiprinājumu, lūdzu pārbaudiet mēstuļu sadaļu savā e-pastā. Ja joprojām neesat saņēmis šo apstiprinājuma vēstuli, kontaktējaties ar mums pa e-pastu fun@trackday.lv

Ja prece ir noliktavā, tā tiks izsūtīta 1-2 darba dienas pēc pasūtījuma apstiprināšanas.